U Hajské 322, 386 01 Strakonice
+420 607 659 370
kotoun@drevointer.cz

Kariéra

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

1.Pozice: Tvorba nábytku -designér/konstruktér/přípravář

Požadavky:        středoškolské vzdělání v oboru

     základní znalost programu AutoCad/TurboCad apod.

     odborná praxe výhodou

                           spolehlivost, komunikativnost, samostatnost

                           časová flexibilita

                           řidičský průkaz sk.B

Pracovní náplň:    navrhování interiérů ve spolupráci se zákazníkem/architektem

                               komunikace se zákazníkem

                               cenové kalkulace

                               příprava zakázky pro výrobu

                               představování výrobků v našem interiérovém studiu

Nabízíme:      zajímavou, samostatnou a pestrou práci

                       dlouhodobý pracovní poměr

                       odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností, odměny

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: info@drevointer.cz